طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت با لاراول چیست ؟

لاراول محبوب ترین فریم ورک php برای طراحی سایت و توسعه اپلیکیشن های تحت وب است. این فریم ورک قدرتمند در سال ۲۰۱۱ توسط Taylor Otwell معرفی شد. پشتیبانی قوی سازنده ها، امنیت بسیار بالا ، سرعت بالا و… تنها بخشی از مزایای این فرم ورک هستند.

طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت با لاراول

به دلیل توانایی های و قدرت بالا فریم ورک لارول در تجزیه و تحلیل داده ها ، امکان توسعه انواع اپلیکیشن های تحت وب و سیستم های مدیریت محتوا ( فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی ، تحلیلی، پرتال) توسط آن وجود دارد.

سرعت طراحی سایت لاراول

با توجه به اهمیت بسیار بالای سرعت سایت در نگه داری بازدید کننده ها و همچنین سئو سایت. ( سرعت یکی از اصلی ترین فاکتور های گوگل برای رتبه بندی می باشد ) لاراول به خوبی از عهده این مهم بر آمده است. لاراول با ارائه متد های متنوع برای تحلیل داده ها در سطح کوچک، متوسط و بزرگ این امکان را برای استفاده از نهایت امکانات سخت افزاری و در نتیجه افزایش سرعت سایت فراهم اورده است.

طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول


طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با روش‌های متفاوتی ممکن است. اگر ویژگی های فروشگاه اینترنتی به نحوی باشد که سیستم های مدیریت محتوای فروشگاه‌ساز قادر به راضی کردن درخواست های مشتری نباشد، با استفاده از لاراول می‌توان یک فروشگاه اینترنتی با قابلیت های شخصی و منحصر به فرد برنامه‌نویسی نمود.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

منبع

طراحی سایت پرنامشاوره رایگان !