طراحی سایت آگهی طراحی سایت پرنا

پنج شنبه, ۱۴ دی , ۱۳۹۶

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

با گسترش و پیشرفت سایت هایی از قبیل شیپور و دیوار و… ایده طراحی سایت آگهی در بین کسانی که قصد ورود به بازار وب را دارند ایجاد شد.

 

سایت آگهی چیست ؟

پروتگل اینگونه وب سایت ها بدنی گونه است که کاربران معمولا پس از عضو شدن ( ودر برخی بدون نیاز به عضو شدن ) قادر به ارسال آگهی های خود هستند.

اکثر سایت ها بابت ارسال آگهی هزینه ای دریافت نمی کنند.

البته این گونه سایت ها پلن های برای کسب درآمد از اگهی هستند.

این پلن ها معمولا باعث بیشتر به چشم آمدن اگهی های شما می شوند که به صورت آگهی های ویژه و… نام گذاری می شوند.

علاوه بر کسب درآمد از طریق آگهی با توجه به بازدید بالایی که این وب سایت ها به خود جذب می کنند پتانسیل دریافت آگهی و بنر های تبلیغاتی هستند که درآمد بالایی برای دارندگان این گونه وب سایت ها دارد.

 

باز هم راهی برای درآمد زایی هست ؟

بله تمامی نکات بالا را در نظر بگیرید ، حال برخی از سایت های آگهی علاوه از بهره وری از روش های بالا از طریق پورسانت انجام نیز کسب در آمد می کنند.

این پورسانت ها معمولا ناچیز هستند تا مردم از قرار دادن آگهی در سایت مورد نظر دلسرد نشوند ولی با توجه به نرخ تبادلات بالا مبلغ قابل توجه از این کار به دست می آید.

بله درست است ! وب سایت های آگهی توانایی کسب درآمد بسیار بسیار بالایی دارند.

Ui و Ux قوی و به طور عامیانه تر زیبایی این گونه سایت ها و راحتی کار با ان ها برای آگهی گذاری ، دریافت اطلاعات مورد نیاز مشتری برای تماس و … میتواند از عوامل موفقیت یک طراحی سایت آگهی باشد.

با توجه به حجم بالا و عدم رعایت نکات فشرده سازی عکس های توسط مردم ( خودمون هم عکس میذاریم تو سایت آگهی فشرده سازی نمی کنیمش که 🙂 ) این گونه وب سایت حجم بسیار بالایی دارند .

معمولا بیشترین حجم در کلیه وب سایت ها ، پس رعایت اصول برای سرعت بالای سایت و همچنین استفاده از ابزار لازم برای فشرده سازی عکس های در توسط خود وب سایت میتواند سایت را دلنیشن تر کند.

وب سایت های بسیار هم اکنون در این حوزه فعالیت می کنند.

اگر شما قصد ورود به این بازار را دارید بهتر است با ایده ای نو ، با سایت حرفه ای ، و وقت فراوان برای وب سایت وارد شوید ! 🙁

مشاهده یکی از بزرگترین وب سایت های اگهی جهان – ویکس 

طراحی سایت پرناطراحی سایت آگهی

 

برچسب ها :

اشتراک گذاری در صفحات مجازی

مشاوره رایگان !