درباره طراحی سایت پرنا

طراحی سایت پرنا

 

پرناسايت با تيمي مجرب از برنامه نويسان خبره فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های آنلاین در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد . با توجه به افزایش کاربران اینترنتی کشورمان و رشد روز افزون کسب و کار های اینترنتی ، طراحي وب سايت پرنا سايت وارد حوزه هاي سئو و اپليکيشن موبايل نيز شد.

هم اکنون شرکت با بهره گیری از تیمی ۲۰ نفره از برنامه نویسان مجرب و کارآزموده ، تمامی تلاش خود را برای خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز و به امید خدا پیشرفت کسب و کارتان به کار می گیرد.

مهمترین نکته برای ما موفقیت شماست ، به همین دلیل قبل از شروع فرایند طراحی سایت ، کلیه اطلاعات لازم در خصوص کسب وکار شما ، رقبا و… مورد بررسی تیم آنالیز ما قرار می گیرد.

 

سرعت بالا

 

تمامي وب سايت هاي طراحي شده در شرکت طراحي وب سايت پرنا سايت کاملا اختصاصي مي باشند و طبيعتا زمان منحصر به فرد خود را براي طراحي نياز خواهد داشت. ولي تا جايي که در توان داشته باشيم طراحي سايت شما را سريعتر انجام خواهيم داد.

دقت بالا

 

با نهايت دقت طراحي و برنامه نويسي وب سايت شما را انجام مي دهيم. اين ادعا را داريم که تا پايان پروژه وب سايت شما چندين و چند بار توسط گروه هاي مختلف وب سايت شما مورد بررسي قرار مي گيرد. ما حتما هواي نمونه کار و مشتري خود را خواهيم داشت.

کيفيت بالا

 

شرکت پرنا سايت با افتخار نمونه کارهاي خود را که با بالاترين کيفيت و استاندارد طراحي شده است را به همه مشتريان ديگر خود معرفي مي نمايد. اين کيفيت واقعا اتفاقي نيست بلکه از حساسيت ما بر روي تمامي پروژه هاي و سفارش هاي گرفته شده نشعت مي گيرد.

 

طراحي کاملا اختصاصي و زيبا

 

طرح اوليه سايت شما توسط گرافيست هاي مجرب با سال ها تجربه طراحي مي شود. طرح سايت ها با الهام و ايده گرفتن از وب سايت هاي روز جهاني که جزئه برندگان جايزه معتبر Awwwards و همچنين سلايق طراح و شما طراحي مي گردد.

 

سئوي عالي :

پس طراحي وب سايت شما کليه اصول مربوط به سئو و بهينه سازي وب سایت  توسط تيم سئوي ما بررسي و انجام می شوند.

 

مشاوره رایگان !